BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597066
*
nr 859 7066
Takarmatur
1960-tal, höjd: 52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:41:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 16:51:07
1
100 kr
11/11 09:11:56
2
150 kr
11/11 19:54:19
3
Vinnande bud
11/11 20:31:36
3
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7066
Takarmatur
1960-tal, höjd: 52 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 16:51:07 | 1 | 100 kr |
11/11 09:11:56 | 2 | 150 kr |
11/11 19:54:19 | 3 | Vinnande bud |
11/11 20:31:36 | 3 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58